U bevindt zich hier: HomeNieuwsNieuwsarchiefMeer voor elkaar

Meer voor elkaar

Wijkraad nam deel aan brainstormsessie

MeervElkr 20150827-02b

Op 27 augustus hebben vertegenwoordigers van de wijkraad deelgenomen aan een brainstormsessie in De Ark onder de titel "Meer voor Elkaar". Deze bijeenkomst vond plaats in verband met de invoering van het sociaal domein, waarbij de Gemeente nu verantwoordelijkheden krijgt welke voorheen bij het Rijk lagen.

Sinds 1 januari 2015 hebben Nederlandse gemeenten er een aantal taken bijgekregen. Het gaat om de volledige jeugdhulp, langdurige zorg en ondersteuning en begeleiding bij het vinden van werk. Om richting te kunnen geven aan de veranderingen die hebben plaatsgevonden, heeft Haarlemmermeer een koersdocument opgesteld met als titel ‘Meer voor elkaar’ 

Doel van deze bijeenkomst was het verzamelen van ideeën voor wat in de doelstellingen voor onze wijk opgenomen moet worden. Hiertoe waren vertegenwoordigers van zoveel mogelijk organisaties die in onze wijk sociaal of medisch actief zijn, uitgenodigd.

Na een algemene inleiding door Rik Rolleman (gebiedsmanager) en Marga Drewes (projectleidster), werden de aanwezigen over groepjes verdeeld die elk een onderwerp voor hun rekening namen.  

Een meer uitgebreid verslag komt in de komende Nieuwsbrief Overbos van september.

Twitter nieuws

Deze website maakt gebruik van cookies. Dit doen wij onder meer om uw voorkeuren vast te leggen voor een volgend bezoek aan deze site en om te analyseren hoe bezoekers onze site gebruiken. Deze informatie helpt ons om onze websites steeds beter af te stemmen op de wensen en behoeften van de bezoekers. Bekijkt u voor meer informatie onze uitgebreide privacyverklaring. Door voor ‘Ik ga akkoord’ te kiezen geeft u toestemming voor het zetten van cookies op uw systeem. Accepteert u geen cookies, kiest u dan niet voor ‘Ik ga akkoord’. Wij wijzen u erop dat het niet accepteren van cookies het bezoek aan deze website nadelig kan beïnvloeden. Privacyverklaring