Het succes wordt dit nieuwe jaar voortgezet!
Op 8 januari is in De Boskern een nieuw jaar voor Het Praathuis ingeluid met een borrel en een maaltijd.
De vrijwilligers die tot nu toe bijgedragen hebben aan het welslagen van deze onderneming, kregen veel lof. De kok werd apart in het zonnetje gezet voor het goede werk dat hij levert.
Sinds de start in november 2015 heeft deze ontmoetingsplek in De Boskern (een initiatief van de wijkraad) zich in een warme belangstelling mogen verheugen.
Het Praathuis staat op elke vrijdag vanaf 13.00 open voor iedere wijkbewoner. Men kan er komen voor een praatje en een kop koffie. Ook kan men zich per keer inschrijven voor een (goedkope) maaltijd. (De inschrijving moet uiterlijk op de voorafgaande dinsdag gedaan zijn, i.v.m. de boodschappen en verdere voorbereidingen.)